Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/aplicom/garbicz.slupsk.pl/libraries/src/Cache/Controller/CallbackController.php:195) in /home/klient.dhosting.pl/aplicom/garbicz.slupsk.pl/plugins/system/jch_optimize/src/Cache.php on line 192
Ze świata medycyny - Sławomir Garbicz - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska. NZOZ - Poradnia Chorób Płuc i Alergologii

Rynek zdrowie

Zawiera artykuły ze wszystkich działów
  1. Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej co do zasady popiera kierunek zmian związany z utworzeniem Funduszu Kompensacyjnego Szczepień Ochronnych oraz świadczenia kompensacyjnego - wynika ze stanowiska PNRL.
  2. Teleporada może być udzielona w terminie późniejszym niż pierwszy dzień roboczy następujący po dniu zgłoszenia się pacjenta, pod warunkiem jego uzgodnienia z pacjentem lub jego opiekunem ustawowym - zakłada projekt zmiany rozporządzenia skierowany w poniedziałek (25 stycznia) przez Ministerstwo Zdrowia do konsultacji.
  3. Ministerstwo Zdrowia opublikowało w poniedziałek (25 stycznia) komunikat, w którym zaznacza, że właścicielem szczepionek przeciw COVID-19 jest Skarb Państwa reprezentowany przez Ministra Zdrowia.
  4. Prof. Mariusz Bidziński, konsultant krajowy ds. ginekologii onkologicznej przedstawił rekomendacje dotyczące szczepienia przeciwko Covid-19 u pacjentek z nowotworami narządu płciowego.
  5. Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych wystosowała do ministra zdrowia pismo w związku z niepokojącymi sygnałami, jakie wpływają od pielęgniarek i położnych do Izby, dotyczącymi wstrzymania szczepień personelu medycznego w tzw. grupie „0”.

 

Our website is protected by DMC Firewall!