Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/aplicom/garbicz.slupsk.pl/libraries/src/Cache/Controller/CallbackController.php:195) in /home/klient.dhosting.pl/aplicom/garbicz.slupsk.pl/plugins/system/jch_optimize/src/Cache.php on line 184
Ze świata medycyny - Sławomir Garbicz - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska. NZOZ - Poradnia Chorób Płuc i Alergologii

Rynek zdrowie

Zawiera artykuły ze wszystkich działów
  1. Dodatek covidowy skierowany szerokim strumieniem nie tylko do tych, którzy pracowali z ciężko chorymi na Covid-19, był błędem i wywołał wiele napięć - oceniają eksperci.
  2. Rzecznik Praw Obywatelskich chce, by w domach pomocy społecznej zatrudniano więcej pielęgniarek i ratowników medycznych i w tym celu proponuje system zachęt.
  3. NFZ opublikował zarządzenie prezesa Funduszu ws. zmiany zarządzenia zmieniającego zarządzenie ws. warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju świadczeń zaopatrzenie w wyroby medyczne.
  4. Tegoroczne przychody NFZ wzrosną o 3,5 mld zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na podwyżki płac minimalnych w placówkach ochrony zdrowia.
  5. Najnowsze modele przewidują, że wariant Delta, zidentyfikowany w Indiach, będzie odpowiadał za 70 proc. nowych infekcji w UE na początku sierpnia i 90 proc. do końca tego samego miesiąca - podaje ECDC.

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd